Výpis záznamů 8190 z celkového počtu 360 vyhovujících záznamů.

Praha 6 prodlužuje výběrové řízení na nájemce restaurace na Dejvické ulici

Městská část Praha 6 vypsala veřejnou soutěž na pronájem prostoru k provozování gastro provozu v rekonstruované budově Dejvická 4. Vítěz výběrového řízení se smluvně zaváže, že zajistí vlastním nákladem provedení stavebních úprav v provozovně v potřebném rozsahu tak, aby byla provozovna způsobilá k provozu. Nabídky je možné podávat do podatelny Úřadu městské části Praha 6 do konce 16. srpna do deseti hodin dopoledne.
[29.06.2021]

Změna úředních hodin platná od 1. července

Dovolujeme si vás upozornit na úpravu úředních hodin městské části Praha 6.

Děkujeme, že do budov úřadu a informačních kanceláří nadále vstupujete s rouškou nebo respirátorem a že používáte volně přístupné desinfekční prostředky. Zároveň vás žádáme o dodržování dvoumetrových rozestupů.
[28.06.2021]

Návrh programu 20. Mimořádného zasedání Zastupitelstva MČ Praha 6 dne 2. 7.

V pátek 2. července 2021 se od 10.00 hodin uskuteční dvacáté zasedání Zastupitelstva MČ Praha 6. Zasedání proběhne v jednací místnosti Zastupitelstva, v budově úřadu městské části.

Přímý přenos můžete sledovat na: Městská část Praha 6 - YouTube a také na facebookových stránkách Městké části Praha 6.

[25.06.2021]

Nápad pro Šestku zná své vítěze, seznamte se

Praha 6 bude mít nové lavičky, dva revitalizované parky nebo například sportoviště pro seniory. Letošní ročník ankety, ve které lidé mohli aktivně nominovat a vybírat projekty na úpravu veřejného prostranství, končí dvanácti vítěznými návrhy. Z šesti desítek doručených nápadů postoupilo do finálního hlasování 18. Hlasování skončilo 7. června a 1118 hlasujících v něm vybralo jako vítězné tyto nápady:
[23.06.2021]

Praha 6 si výstavou připomíná 30 let od odchodu sovětských vojsk

„Těm panelákům, ve kterých ti vojáci bydleli, se v Milovicích říkalo kyjeváky. Místo záclon měly v oknech takhle noviny. A když pak vojáci odjížděli, na poslední chvíli nakupovali křišťálové lustry,“ vzpomínala fotografka Dana Kyndrová momentky, které vyfotila přesně před třemi desítkami let. Letos 21. června uplynulo třicet let od posledních minut sovětských vojáků na území Československa – železniční transport vypravený z Milovic překročil hranice. O několik dní později, 25. června, pak Československo opustil úplně poslední zástupce sovětské armády, generálplukovník Eduard Vorobjov, čímž po třiadvaceti letech skončil pobyt sovětské armády na území republiky.
[22.06.2021]

Letní kino u Keplera zahajuje sezónu, promítá třikrát v týdnu

Filmové novinky, české kultovní snímky, muzikály i díla světoznámých režisérů. Milovníci stříbrného plátna si v letním kině na šestce letos přijdou na své. Program je mnohem pestřejší než v uplynulých letech, nabídne i živá vystoupení.
[08.06.2021]

Jak jste spokojeni s dětskými hřišti, ptá se anketa

Úřad městské části připravil anketu na téma spokojenosti s vybavením a stavem dětských hřišť. Anketa je určena nejen pro obyvatele Prahy 6, ale i její návštěvníky. Lidé se mohou vyjadřovat ke každému hřišti jednotlivě, popsat, jak často je využívají, co na něm oceňují, co jim vadí, případně jakými herními prvky by je doplnili.
[02.06.2021]

Příměstský tábor pro děti zdravotníků a sociálních pracovníků z Prahy 6

Městská část Praha 6 děkuje šestkovým zdravotníkům a sociálním pracovníkům za jejich nasazení během pandemie. Pro jejich děti proto ve spolupráci s Vyšší odbornou školou pedagogickou a sociální, Střední odbornou školou pedagogickou a sociální a Gymnáziem Evropská 33 připravila bezplatný pětidenní tábor bez přenocování. Tábor je otevřen od 19. do 23. července pro celkem 30 dětí ve věkovém rozmezí 6 až 11 let a proběhne přímo ve školním areálu.
[25.05.2021]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Pošli aktovku dál! Praha 6 spustila sbírku aktovek a školních pomůcek

Pošli aktovku dál, vyzývá městská část Praha 6 rodiče, jejichž děti již nevyužijí vlastní aktovky či školní pomůcky. V úřední dny tak rodiče mohou nepotřebné školní vybavení přinést na radnici a přenechat jej zde dalším školákům či jejich rodičům k vyzvednutí. Akce „Pošli aktovku dál!“ probíhá do konce září.
[17.05.2021]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Ohodnotťe Prahu 6 pocitem

Praha 6 se zapojila do kampaně Pocitová mapa Zdravá Praha. V rámci online hlasování mohou občané umístit virtuální „lístečky“ ke svým oblíbeným místům, nebo naopak označit oblasti, kde se necítí bezpečně.
[11.05.2021]